Naše ďalšie služby v oblasti nákladnej techniky

Firma AC TIR s.r.o.Vám už od roku 1996 ponúka na predaj použité nákladné autá, prívesy, návesy a ďalšie úžitkové vozidlá a nákladné techniku vrátane súvisiacich služieb .

Od roku 2006 sme rozšírili našu ponuku aj o použitej dodávkové vozidlá všetkých špecifikácií, ktoré nájdete na našej pobočke AC Dodávky s.r.o.

Mimo hlavných aktivít ako je predaj, výkup a prenájom nákladných vozidiel, prívesov a návesov Vám firma AC TIR sro ponúka ďalšie služby:

Komisný predaj

Nedohodli ste sa s naším výkupčím na cene , ktorá by Vám vyhovovala? Nevadí. Môžete nám svoje vozidlo zveriť do komisionálneho predaja za Vašu predstavu. Až sa predá, bezodkladne Vám vyplatíme hotovosť. Naša provízia za túto službu je max 5 % z predajnej ceny. Upozorňujeme, že parkovné je ZDARMA.

Protiúčet - nákup vozidiel na protiúčet

Vybrali ste si u nás novšie vozidlo a neviete čo s tým súčasným? Radi pomôžeme. Jeden z našich vykupovačov špecialistov Vám urobí ocenenie a to samozrejme s ohľadom na skutočnosť , že u nás kupujete iné. Ak dôjde k dohode a k tej určite dôjde, my Vaše súčasné nákladné vozidlo vykúpime a Vy zaplatíte iba rozdiel alebo tento použijete ako akontáciu či zálohu.

Dovoz vozidiel na objednávku

Nemáme v súčasnosti to čo potrebujete? Bohužiaľ aj to sa môže stať . V tomto prípade zadáte nášmu predajcovia špecifikáciu vozidla, ktoré požadujete. Akonáhle naši mobilný vykupovačov v rámci EÚ tento automobil nájdu ihneď Vás budú informovať. Ak bude vyhovovať, dovezieme Vám ho oproti zálohe do republiky vrátane vybavenia všetkých formalít.

Financovanie nákupu áut

Vybrali ste si a chýba Vám hotovosť? Jednoduché riešenie. Náš finančný špecialista pripraví a ponúkne financovania pre Vás na mieru. Či sa bude jednať o leasing alebo úver. Vyberie Vám samozrejme tú najlepšiu leasingovú spoločnosť.

logo Raiffeisen leasing

logo Agro leasing
logo VB leasing logo UniCredit leasing

AC TIR s.r.o. vopred ďakuje za Vašu dôveru a tešíme sa na spoluprácu s Vami

Kontakty

Chlumecká 1531 (směr centrum)
198 00 Praha 9

VÝKUP A PREDAJ
Mobil 1: (+420) 776 896 896
Mobil 2: (+420) 773 776 767

KANCELÁRIA
Tel.: (+420) 281 866 744
E-mail: info@actir.cz
Web: www.actir.cz

Referencie

SOB Leasing Agro Leasing Raiffeisen LEASING
Mercedes Benz Leasing Service VB LEASING
Ford Charouz Kooperativa
Alza.cz SOS Dekorace
Predaj použitej dopravnej a nákladnej techniky